درباره ما

حسین سهیلی زاده

اهداف آکادمی بازیگری آرتیست

 

جهان، جهان ارتباطات است. لحظات ارتباطات را میسازند، گاهی یک نگاه مفهومی عمیق از یک حس درونی است. ثبت چنین لحظهای همیشه در یاد میماند. نمایش گامی مهم در ضبط و ثبت این وقایع دارد.

 انسان همیشه به دنبال بهترین بوده و هست؛ او میخواهد برترین باشد و مورد توجه قرار بگیرد. همه به او احترام بگذارند. پس باید به شهرت برسد، و صد البته وقتی به شهرت رسید از آن درآمد کسب کند. پس پرواضح است که شهرت و پول هدف اول همه جوانان در انتخاب شغل خواهد بود.

 با توجه به این پیش‌درآمد، قطعاً اغلب جوانان به دنبال شغلی با این خصوصیت هستند که هم درآمد داشته باشند، هم شهرت و به طبع این دو، قدرت. باید در نظر داشت که برای رسیدن به این مهم شغلهای زیادی نمیتوان انتخاب کرد، اما در نگاه اول یکی از مهمترین شغلهایی که همه این فاکتورها را دارد بازیگری است. اغلب جوانان با توجه به نکات ذکر شده مسیر اول زندگی خود را بازیگری قرار میدهند که شاید در مرحله اول بسیار هم خوب باشد ولی باید دید که آیا همه دارای استعداد بازیگری هستند؟

برای آنکه بدانیم مستعد چنین شغلی هستیم باید از راههای اصولی آن وارد شویم، که صد البته آموزش است:

الف( آموزش از طریق دانشگاهها

ب( آموزش از طریق آموزشگاهها

قطعاً راههای ذکر شده اصولی ترین روش رسیدن به بازیگری و نمایان شدن استعداد افراد است اما آیا همه دسترسی به این مراکز را دارند؟

قطعاً خیر با توجه به تجمیع هنر علی الخصوص از نوع تصویر در پایتخت، تعداد زیادی از جوانان این مرز و بوم محروم از آموزش صحیح هنر بازیگری هستند.

 لذا این امر ما را برا آن داشت تا با تاسیس آکادمی مجازی “آرتیست اکتینگ” بصورت مجازی در کنار شما عزیزان و عاشقان هنر، علم بازیگری باشیم.

 توجه داشته باشید که گسترش این مرکز بستگی به استقبال شما عزیزان دارد گام به گام با ما همراه باشید تا با آموزش صحیح و اصولی قدمهای محکمی در جهت بازیگری بردارید.

 

 مراحل تدریس در آکادمی آرتیست

 

یکی از مهمترین مراحل تدریس برای بازیگری فن بیان و بدن است ما تصمیم گرفتیم که آموزش را از این مرحله شروع کنیم توجه داشته باشید دروس بصورت ماهیانه ۲ درس عرضه می گردد تا هنرجو بتواند طی دو هفته درسهایی که به او داده شده را تمرین کند پس از شش ماه ۱۲ درس در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت که پس از انجام تمرینات دروس، شما می توانید برای ما تست تصویری ارسال نمایید متن تست بعداً از طریق سایت به شما عرضه خواهد شد سپس فراخوانی برای استعدادهای برتر برگزار می‌شود و در صورت انتخاب مسیر شما برای ورود به دنیای بازیگری هموارتر خواهد شد.

 

 حسین سهیلی زاده

آرتیست اکتینگ در یک نگاه

1732
تعداد کاربران عضو شده
1
تعداد مطالب و مقاله ها
4
تعداد محصولات منتشر شده
23
تعداد نظرات تایید شده